Türkiye Cumhuriyeti Devleti kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK'ün ölümünün 77. yıldönümü nedeniyle Kaymakamlık binası önündeki Atatürk büstüne çelenk bırakıldı. İlçe Kaymakamımız Sn. Orhan ALTUN , Belediye Başkanımız Sn. İsrafil GÖÇGÜN , diğer kamu kurumları çalışlanları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı. Atatürk'ün hayata gözlerini yumduğu saat olan 09:05'de siren sesiyle bayraklar yarıya indirildi Atatürk ile şehitler anısına saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okundu. Çelenk bırakma töreninin ardından Ulaş Çok Programlı Lisesi Konferans Salonunda anma Etkinliklerine devam edildi.
![10 Kasım Atatürk'ü Anma Programı](resimler/DSCN44871.jpg)
![10 Kasım Atatürk'ü Anma Programı](resimler/DSCN44931.jpg)
![10 Kasım Atatürk'ü Anma Programı](resimler/DSCN44941.jpg)
![10 Kasım Atatürk'ü Anma Programı](resimler/DSCN45081.jpg)
![10 Kasım Atatürk'ü Anma Programı](resimler/DSCN45361.jpg)