İlçemizde yapılan enerji nakil hatlarının yer altına alınması ve caddelerin aydınlatılması işleri tamamlandı. Belediye Başkanımız Sn. İsrafil GÖÇGÜN Çedaş Genel Müdürü Sn. Ali CESUR Bey e ilçemize gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkürlerini iletti.
![Teşekkür Ederiz](resimler/f2015125046.jpg)
İlçemizde yapılan enerji nakil hatlarının yer altına alınması ve caddelerin aydınlatılması işleri tamamlandı. Belediye Başkanımız Sn. İsrafil GÖÇGÜN Çedaş Genel Müdürü Sn. Ali CESUR Bey e ilçemize gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkürlerini iletti.