Sivas Orman işletme Müdürü Degerli Hemşerimiz Sayın Sefa DUMAN, Belediye Başkanımızı Makamında ziyaret etti.Belediye Başkanımız ve DUMAN Ulaş Gölü kenarında bulunan Gölkay sahasını gezerek GÖLKAY sahasını yeşillendirme sözü verdi.
![GÖLKAY PROJESİ](resimler/20171121_132051_1.jpg)
Sivas Orman işletme Müdürü Degerli Hemşerimiz Sayın Sefa DUMAN, Belediye Başkanımızı Makamında ziyaret etti.Belediye Başkanımız ve DUMAN Ulaş Gölü kenarında bulunan Gölkay sahasını gezerek GÖLKAY sahasını yeşillendirme sözü verdi.