Ulaş Kaymakamlığı ve Ulaş Belediyemiz  tarafından düzenlenen, İlçe Kaymakamı Mahmut Sami Yılmaz ve Belediye Başkanımız  İsrafil Göçgün'ün katıldığı kamu kurumları, siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları,muhtarlar ve vatandaşlar milli birlik ve beraberlik yürüyüşü gerçekleştirildi. 
İlçe girişinde toplanan Ulaşlıların ellerinde Ay Yıldızlı Türk Bayraklarıyla Atatürk Caddesinde sloganlar atarak başlayan milli birlik ve beraberlik yürüyüşü Demokrasi meydanında son buldu. 

Demokrasi meydanındaki program Kuranı Kerim tilaveti ve sala okunmasıyla başladı öğrenciler şiirler okudu.İlçe halkıyla birlikte yürüyüşe katılan 

İlçe Kaymakamız Mahmut Sami Yılmaz,meydanda  yaptığı konuşmada, 15 Temmuz günü Türk Milletinin zafer yazdığı gündür.o gün devletimizin egemenliğine ve Milletimizin birliğine kastetmiş vatan hainleri topları,tankları üzerimize çevirmiş aziz vatanımızı ele geçirmeye çalıştığını vurgulayarak , Yalnız aziz milletimiz üstün ferasetiyle hainlere geçit vermedi,
Yılmaz, bu düşüncelerle 15 Temmuz ve tüm şehitlerimize Rabbim den rahmet diliyorum tüm gazilerimize ise acil şifalar diliyor Rabbimizden dileğimiz o dur ki bu aziz ve necip millet bir daha böylesine acı karanlık ve zor gece yaşatmasın dileklerinde bulundu.. 

Belediye Başkanımız İsrafil Göçgün ise, Cenabı Allah'a hamd olsun ki 15 Temmuz 2016 hain kalkışmasının yıl dönümünü milletin zafer günü olarak ve Çanakkale ruhunu canlı tutulmasının bir vesilesi olarak kutluyoruz.Hainlerin amaçlarına ulaşmaları halinde olabilecekleri ise düşünmek bile istemiyorum dedi.

Göçgün Geçen yıl bu gün aziz Milletimizin duruşu sadece Türkiye için değil bütün İslam alemi ve batının zulmüne uğrayan milletler için hem örnek hem de umut olmuştur diye konuştu.

Göçgün, 15 Temmuzu unutmayacağız,unutturmayacağız şehitlerimize rahmet ve şükranlarımızı sunar Gazilerimize selamet ve şükranlarını sunduğunu ifade etti.                        
Programda Belediyemiz tarafından bayrak ve yiyecek dağıttı.

15 TEMMUZ   KUTLAMASI

15 TEMMUZ   KUTLAMASI

15 TEMMUZ   KUTLAMASI

15 TEMMUZ   KUTLAMASI